Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Opatowie

główna
ogłoszenia
linki
kontakt

Archiwum

b_245_0_16777215_00_images_joomgallery_details_2015_2_pikno_warsztaty_pl_102_pikno_20151104_1231389827.jpg

                W październiku 2015r. odbyły się warsztaty plastyczne w ramach projektu „Piękno w nas i wokół nas” organizowanego przez Towarzystwo Krańców Ziemi Ojczystej GENIUS LOCI z Siemianic, współfinansowanego przez Urząd Gminy Łęka Opatowska. W warsztatach udział wzięli uczniowie klas drugich. Osobą prowadzącą zajęcia była prezes towarzystwa pani Krystyna Macioszczyk. Celem zajęć było uwrażliwienie uczniów na piękno otaczającej nas przyrody oraz dostrzeganie zmian jakie w niej zachodzą.


Jednocześnie realizatorka warsztatów promowała jedną z form spędzania wolnego czasu. Uczniowie wykonywali swoje prace techniką pasteli suchych. Najlepsze pracy zostały zaprezentowane podczas „Jesiennego Pikniku”, który odbył się w naszej szkole w dniu 16 października 2015 r. Rodzice mieli okazję obejrzenia pracy plastycznej swojego dziecka.
Autorami prac , które zostały wyróżnione przez panią Krystynę Macioszczyk byli następujący uczniowie: Gąszczak Zuzanna, Jóźwiakowska Joanna, Mierzchała Szymon, Mierzwiak Aleksandra, Nowak Emilian, Nawrot Marta, Pogoda Marta, Szklarecki Dawid, Jerczynska Danuta, Kaczmarczyk Rafał, Rachel Weronika, Skórecka Marlena, Stępień Wiktoria, Wiśniewska Alicja.

 

                                                                                                                                           /-/Alicja Hetmańczyk