Dnia 6 października 2015r. wszystkie klasy drugie wraz z opiekunami p. Anną Jankowską, p. Danutą Musiałą, p.Iwoną Kołodziejczak oraz p.Iwoną Stryjak udały się do Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego.

Uczniowie podczas pobytu w ZOO realizowali indywidualny projekt  z biologii, wypełniając  karty pracy mieli możliwość zdobycia dodatkowych informacji, a także obejrzenia na żywo różnych gatunków zwierząt. Dużą atrakcją okazała się wizyta w nowym Afrykanarium.

Miło wspominamy ten ciepły jesienny dzień, a szczególnie miejsce, w którym mogliśmy obcować z naturą. Taki wyjazd napewno poszerzył wiedzę uczniów i uwrażliwił ich na przyrodę.

Po 3 godzinnym spacerze w zoo, udaliśmy się do kina na film pod tytułem "Everest", który był bardzo interesujący i poruszył wielu z nas.