Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Opatowie

główna
ogłoszenia
linki
kontakt

Archiwum

Serdeczne gratulacje dla Pani Anny Jankowskiej z okazji otrzymania Nagrody Ministra Edukacji Narodowej  w 2015 r. Uroczystość wręczenia dyplomu przyznania Nagrody Ministra Edukacji Narodowej odbyła się 30 listopada 2015 r. o godz. 11.00 w Zespole Szkół Handlowych im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca '56 w Poznaniu. Nagrody Ministra Edukacji Narodowej wyróżnionym  nauczycielom z Wielkopolski wręczyła Wielkopolski Kurator Oświaty p. Elżbieta Walkowiak

Pani Annie Jankowskiej wyrażam wdzięczność za codzienny wkład w podnoszenie jakości kształcenia, rozpoznawanie potrzeb uczniów, dbałość o ich rozwój oraz  otwartość na zmiany wynikające z potrzeb współczesnego świata.

Dziękuję!

/-/ Anna Synowiec

b_230_161_16777215_00_images_joomgallery_details_2015_2_nagroda_a_j_133_kwiaty.jpgdyplomnagroda