Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Opatowie

główna
ogłoszenia
linki
kontakt

Archiwum

logo.jpg

                               ZAPROSZENIE NA TARGI EDUKACYJNE

            Nadchodzi moment podejmowania ważnej decyzji tegorocznych absolwentów gimnazjum. Wybór dalszej drogi kształcenia jak i zawodu dla młodych ludzi jest niezwykle trudnym wyborem, a jest to przecież jedna z najważniejszych decyzji życiowych.

Wielu młodych ludzi potrzebuje informacji i porad, które pomogą im odpowiedzieć na pytanie „ Co robić w życiu”.

            Dyrektor Gimnazjum im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Opatowie wraz ze szkolnym doradcą zawodowym i wychowawcami klas trzecich, mając na uwadze pomoc w tej dziedzinie proponuje Państwu udział w Targach Edukacyjnych, które odbędą się 12 lutego (piątek) 2016r. o godzinie 17.30 w sali gimnastycznej przy gimnazjum.

            Serdecznie zapraszamy zainteresowanych Uczniów i Rodziców do zapoznania się z prezentowanymi propozycjami kierunków kształcenia obecnych na targach szkół ponadgimnazjalnych z województw: wielkopolskiego, łódzkiego i opolskiego. Będzie również możliwość porozmawiania z przedsiębiorcami, którzy przyjmują uczniów gimnazjum na praktyczną naukę zawodową.  

            Do Państwa dyspozycji będzie również kadra pedagogiczna , która umiejętnie i z dużym zaangażowaniem wspiera i przygotowuje młodych ludzi do wkroczenia w dorosłe życie.

Z pewnością warto w tym dniu odwiedzić targi, aby z pośród prezentowanych ofert wybrać tą najlepszą.

                                                                                           

/-/ Dyrektor Gimnazjum w Opatowie

                                                                                           /-/ Grono Pedagogiczne