Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Opatowie

główna
ogłoszenia
linki
kontakt

Archiwum

W najbliższych dniach, od 9 do 13 maja, obchodzimy w naszym gimnazjum Tydzień Języków Obcych. Nauczyciele języków wraz z uczniami przygotowali wiele działań mających na celu ukazanie uczniom, jak ważna i przydatna w dzisiejszych czasach jest nauka języków obcych.

 

Plan na cały tydzień przedstawia się następująco:
Poniedziałek 9.05Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
Wtorek 10.05Konkursy językowe
godz. 11.15- Konkurs Języka Angielskiego
godz. 13.10- Konkurs Języka Niemieckiego
Środa 11.05 Znane przysłowia i powiedzenia w języku angielskim i niemieckim – wykonanie plakatów
Czwartek 12.05Powiatowy Międzygimnazjalny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
Piątek 13.05Podsumowanie konkursów, przedstawienie pt. „Romeo and Juliet”, scenki , piosenki, wiersze- prezentacje uczniów, pokaz „Zeige dein Hobby”/ „Show your hobby”.
                                                                                                                                                                                                            /-/  Anna Lepka