Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Opatowie

główna
ogłoszenia
linki
kontakt

Archiwum

logo.jpg

                           Chcemy zaprosić Państwa na „JESIENNY PIKNIK”, który od kilku już lat wpisał się w życie naszej społeczności szkolnej.Tegoroczny piknik odbędzie się w piątek 28 października 2016r. o godz. 18.00 na terenie Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Opatowie.
Będziecie Państwo mieli możliwość zobaczenia Waszego dziecka podczas prezentacji klasowej etiudy teatralnej, w której zaprezentowane będą wartości, jakimi należy kierować się w życiu.

Ważne dla uczniów będą Państwa refleksje, które wyrazicie na karteczkach, po każdym pokazie teatralnym. Z pewnością dowartościują one pracę występujących uczniów.
Po raz pierwszy podczas PIKNIKU JESIENNEGO zostanie zorganizowany „kiermasz książek”, podczas którego będziecie Państwo mogli zapoznać się z ciekawymi pozycjami. Z pewnością każdy z Państwa znajdzie wśród wystawionych propozycji coś dla siebie.

 

    Dyrekor Gimnazjum w Opatowie /-/ Anna Synowiec wraz z gronem pedagogocznym