Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Opatowie

główna
ogłoszenia
linki
kontakt

Archiwum

                                                      
                            Zbliża się czas ważnych decyzji dla uczniów naszego gimnazjum.     W trosce o dobry wybór drogi kształcenia naszych absolwentów Dyrektor Gimnazjum im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Opatowie wraz ze szkolnym doradcą zawodowym i wychowawcami klas trzecich zaprasza Państwa na Targi Edukacyjne, które odbędą się 3 marca 2017r.o godzinie 17.30 w sali gimnastycznej gimnazjum.
                          Serdecznie zapraszamy zainteresowanych Uczniów i Rodziców do zapoznania się z proponowanymi ofertami edukacyjnymi szkół ponadgimnazjalnych z województw: wielkopolskiego, łódzkiego i opolskiego. Będzie również możliwość porozmawiania z przedsiębiorcami, którzy przyjmują uczniów gimnazjum na praktyczną naukę zawodu.
                          Do Państwa dyspozycji będzie również psycholog szkolna, która z zaangażowaniem wspiera i przygotowuje młodych ludzi do wkroczenia w dorosłe życie. Z pewnością warto w tym dniu wziąć udział w Targach Edukacyjnych, aby z pośród proponowanych ofert wybrać tą najlepszą.

                                                                             /-/Dyrektor Gimnazjum w Opatowie

                                                                                                                          /-/ Grono Pedagogiczne