Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Opatowie

główna
ogłoszenia
linki
kontakt

Archiwum

b_245_0_16777215_00_images_joomgallery_details_2017_230_lednica_288_lednica_20170612_1499704565.png

 

17 osób naszego gimnazjum z  klas I-III uczestniczyło w XXI Spotkaniu Młodych na polach lednickich w dniu 3.06.2017. Tegorocznym przesłaniem  były słowa " Idź i kochaj", którymi mamy żyć na codzień jako Ludzie Ewangelii Daleko Niosiący Imię Chrystusa. Każdy uczestnik spotkania otrzymał : pamiątkowy śpiewnik, zawieszkę , puzle, dziesiątkę rózańca. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15 nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego a zakończyło przejściem przez Bramę Tysiąclecia-Rybę o godzinie 01,30. Każdy z nas miał możliwość doświadczenia wspołnoty młodego Kościoła, który poprzez śpiew, taniec, balet, modlitwę , sakramenty dał świadectwo wiary i wypełnij zachęte papieża Franciszka, aby zejść z wygodnej kanapy i założyć buty...                                                                                                                                                                                                                                      / -/Agata Rybak