Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Opatowie

główna
ogłoszenia
linki
kontakt

Archiwum

b_245_0_16777215_00_images_joomgallery_details_2017_230_kobyla_gora_2017_300_kobyla_gora_20171006_1945709027.jpg

To chyba już ostatni biwak w tym roku. W dniach 29,30.09-01.10.2017 uczestniczyliśmy w XXXV Rajdzie Alpinada Mount Kobyla Góra, gdzie wystawiliśmy patrol" Orły Opatów".W sobotę wybraliśmy się w malowniczą 15 km trasę. Po drodze trafiliśmy do punktów, gdzie czekały nas nie lada wyzwania.
Rywalizowaliśmy w quizie historycznym ZHP, wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim naszą drużynę reprezentowały dh Marlena Skórecka i dh Wiktoria Szubert, które zajeły I miejsce, konkursie strzeleckim, wykazywaliśmy się umiejętnościami z zakresu pierwszej pomocy. Odbył się także festiwal piosenki w kategorii: rajdowa, harcerska, patriotyczna zajeliśmy również I miejsce oraz turniej piłki siatkowej.Wieczorami siadaliśmy do obrzędowego ogniska.
W niedzielę zakończyliśmy Rajd apelem i ogłoszeniem wyników, gdzie w klasyfikacji generalnej patrol "Orły Opatów" zajął I miejsce. W biwaku udział wzieli: dh Katarzyna Jędrecka, dh Marlena Skórecka, dh Wiktoria Szubert, dh Magdalena Dyszlewska, dh Tobiasz Skórecki, dh Daria Pogoda, dh Krystian Durlej, dh Magdalena Skórecka, dh Kinga Bęben,
Gratuluję i Dziękuję.                                                                                  
/-/ dh Agata Rybak