Zapraszamy Państwa na „JESIENNY PIKNIK”, który odbędzie się w piątek                    20 października 2017r. o godz. 18.00 na terenie Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Opatowie.
Uczniowie zaprezentują swoje zdolności teatralne, poprzez etiudy, w której zaprezentowane będą wartości, jakimi należy kierować się w życiu. Znaczące dla uczniów będą Państwa refleksje, które im zakomunikujecie na karteczkach, po każdym pokazie teatralnym. Z pewnością dowartościują one pracę występujących uczniów.
                                                                      /-/ Anna Synowiec Dyrektor Gimnazjum

wraz z gronem pedagogicznym