Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Opatowie

główna
ogłoszenia
linki
kontakt

Archiwum

b_245_0_16777215_00_images_joomgallery_details_2017_230_pika_nona_319_pika_nona_20171116_1724077071.jpg

Dnia 15 listopada br. drużyna chłopców naszego gimnazjum uczestniczyła w Mistrzostwach Powiatu Kępińskiego w Halowej Piłce Nożnej. Uczniowie klas II i III godnie reprezentowali gimnazjum i prezentowali wysoki poziom gry. Organizatorem zawodów był dyrektor Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kępnie. W zawodach udział wzięło 9 drużyn powiatu kępińskiego. Gimnazjum im Kardynała Stefana Wyszyńskiego z Opatowa reprezentowali uczniowie: Krzysztof Idźczak, Dawid Nawrot, Dawid Rachel, Adrian Gawlik, Mieczysław Łaś, Cezary Nawrot, Kacper Blok, Karol Kaczmarczyk, Jakub Karmiński, Radosław Danielski. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Adrian Gawlik uczeń klasy III A. Drużyna w klasyfikacji końcowej zajęła III miejsce. Serdecznie Gratulujemy

/-/ Agata Rybak