b_245_0_16777215_00_images_joomgallery_details_2017_230_zoo_2017_1_323_podejrzane_w_zoo_20171123_2074530566.jpg

Dobiegło końca głosowanie na najlepsze zdjęcie w konkursie fotograficznym „Podejrzane w ZOO...” ogłoszonym wśród uczniów klas drugich, będących uczestnikami zajęć terowych we wrocławskim ZOO.

Zdjęcia piętnastu uczniów spełniły warunki regulaminu i tym samym wzięły udział w konkursie. Swoje prace zaprezentowali uczniowie:

- klasy IIa : Maja Kasprzak, Wiktoria Musiała, Bartosz Smogur, Weronika Zimoch

- klasy IIb : Michalina Andrzejewska, Szymon Błażejewski, Bartosz Idziak, Marcin Krzywański, Patrycja Nawrot, Mateusz Piotrowski

- klasy IIc: Andrzej Grzesiak, Julia Ostrowska, Kamila Pośpiech, Karolina Skiba, Klaudia Wesołowska.

Zwyciężczynią konkursu została Michalina Andrzejewska z klasy II b i jej zdjęcie motyla o wdzięcznej nazwie morfo achillesa. Drugie miejsce zajęła uczennica klasy II c Julia Ostrowska, która wykonała zdjęcie przedstawiające lamę. Bartosz Idziak z klasy II b ze zdjęciem dzikana rzecznego uplasował się na trzecim miejscu.

Osobom wyróżnionym oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję i życzę kolejnych ciekawych ujęć uwieczniających piękno przyrody.

/-/ R. Klepacz