Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Opatowie

główna
ogłoszenia
linki
kontakt

Archiwum

b_245_0_16777215_00_images_joomgallery_details_stadion_367_stadion_20181015_1457440205.jpg

6 października br. roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie młodych. Podczas 12 godzinnych rekolekcji uczestniczący mieli możliwośc wysłuchania kilku świadectw, które odpowiadały na wiele nurtujących pytań. Była możliwość spotkania  z zaproszonymi gościmi w wyznaczonej strefie słowa, posród  nich byli znani : aktorzy, piosenkarze, sportowcy, kapłani. Odbywały się koncerty zepołów chrześcijańskich. O godzinie 19,30 uczestniczyliśmy we wspólnej Eucharystii. Każdy mógł dla siebie znaleść przestrzeń, która pozwalała dobrze i owocnie wykorzystać ten czas. Spotkanie zakończyło się o godzinie 24:00. Nasze gimnazjum reprezentowali uczniowie z klasy IIIA: Maja Kasprzak, Oliwia Jagieniak, Wiktoria Musiała, Krystian Durlej.Gratuluję wyboru i życzę włączenia pełni wiary.

/-/ Agata Rybak