Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Opatowie

główna
ogłoszenia
linki
kontakt

Archiwum

W dniu 12 października 2018r. w naszym gimnazjum odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Świętowanie rozpoczęło się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego. Pani Dyrektor Anna Synowiec przybliżyła ideę tego dnia, a następnie złożyła życzenia i wręczyła nagrody dyrektora wszystkim nauczycielom i pracownikom gimnazjum. Do życzeń przyłączyli się: Samorząd Uczniowski i przedstawiciele klas III A, III B i III C. Uczniowie wręczyli również z okazji tego święta wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły drobne upominki i kwiaty.Część oficjalna zakończyła się odśpiewaniem hymnu szkoły i wyprowadzeniem sztandaru szkoły.


W dalszej części uczniowie przygotowali uroczystą akademię w formie bukietu wierszy i piosenek.Na koniec rozstrzygnięto quiz „Zgadnij kto to”, w którym uczniowie brali udział w dniu 11 października 2018r. Zadaniem uczniów było dopasować zdjęcie nauczyciela bądź pracownika szkoły z dzieciństwa do teraźniejszej osoby. Laureatką quizu okazała się uczennica klasy III A Maja Kasprzak, która na 16 zdjęć umieszczonych w quizie prawidłowo rozpoznała 6 osób. Gratulacje!!! Dzień ten upłynął w uroczystej i miłej atmosferze.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                /-/Alicja Hetmańczyk