Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Opatowie

główna
ogłoszenia
linki
kontakt

Archiwum

b_245_0_16777215_00_images_joomgallery_details_koncert_371_koncert_20181029_1643656639.jpg

24 października w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Przygodzicach,odbył się kolejny przegląd piosenki chrześcijańskiej"Młodzi Świętemu Janowi Pawłowi II". Tym razem było to połączone we wspólnym świętowaniu Stulecia Odzyskania Niepodległości. Nasze gimnazjum reprezentowały uczennice z klasy III A Maja Kasprzak, która wykonała utwór" Moje uwielbienie" oraz z klasy III C Klaudia Wesołowska w utworze "Ave Maryja" Każdy uczestnik w wykonanym utworze propagował wartości chrześcijańskie nawiązując do pokoju na świecie, poszanowania wolności, godności i praw człowieka. Na deser wszystkich uczestników był koncert Joszka Brody folkowo i patriotycznie z muzyką źródeł.

/-/Agata Rybak