Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Opatowie

główna
ogłoszenia
linki
kontakt

Archiwum

b_245_0_16777215_00_images_joomgallery_details_biwak_389_biwak_20190227_1605145093.jpg

 

Przez dwa tygodnie drużyna harcerska " Orły Opatów" uczestniczyła w ważnych wydarzeniech. Pierwsze z nich miało miejsce w Poznaniu i było poświęcone obchodom 100 rocznicy " Powstania Wielkopolskiego". Harcerze z chorągwi wielkopolskiej od piatku 15 lutego do niedzieli 17 lutego  brali udział w zajęciach programowych, realizując zadania przeznaczone dla każdego harcerskiego pionu. Podczas tego zlotu każda drużyna otrzymała pamiątkowe proporce, czapki, okolicznosciową naszywkę na mundur. Drugim wydarzeniem był hufcowy biwak zorganizowany z okazji naszego święta DMB w którym uczestniczyło 6 drużyn. Odbył sie w dniach 22-24.02. w Buczku Wielkimi poprzez zabawę, rywalizację integrował wszystkie drużyny.         Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową przypinkę z okazji DMB oraz z sobą                                                                 zabrał na dłuższy czas wspomnienia.

                                                           /-/ Agata Rybak