Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Opatowie

główna
ogłoszenia
linki
kontakt

Archiwum

              Nadchodzi moment podejmowania ważnej decyzji tegorocznych absolwentów gimnazjum. Wybór dalszej drogi kształcenia jak i zawodu dla młodych ludzi jest niezwykle trudnym wyborem, a jest to przecież jedna z najważniejszych decyzji życiowych. Wielu młodych ludzi potrzebuje informacji i porad, które pomogą im podjąć odpowiednią decyzję. 

              Dyrektor Gimnazjum im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Opatowie wraz ze szkolnym doradcą zawodowym i wychowawcami klas trzecich, mając na uwadze pomoc w tej dziedzinie proponuje Państwu udział w Gminnych Targach Edukacyjnych, które odbędą się 15 marca (piątek) 2019r. o godzinie 17.30 w sali gimnastycznej przy gimnazjum.

          Serdecznie zapraszamy zainteresowanych Uczniów i Rodziców do zapoznania się z prezentowanymi propozycjami kierunków kształcenia obecnych na targach szkół ponadgimnazjalnych z województw: wielkopolskiego i opolskiego. Wśród zaproszonych gości będzie przedstawiciel Urzędu Pracy z Kępna, który zapozna Nas z obecną sytuacją na rynku pracy oraz przedstawiciel Cechu Rzemiosł Różnych z Kępna, który przedstawi Nam warunki przyjmowania uczniów na praktyczna naukę zawodu w roku szkolnym 2019/2020.

         Z pewnością warto w tym dniu odwiedzić targi, aby z pośród prezentowanych ofert wybrać tą najlepszą.

                                                                                                           /-/ Dyrektor Gimnazjum w Opatowie
                                                                                                          /-/ Grono Pedagogiczne