Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Opatowie

główna
ogłoszenia
linki
kontakt

Ogłoszenia

logo.jpg

     Zapraszamy Państwa na „Jesienny Piknik”, który jest tradycją naszego gimnazjum już od pięciu lat. W tym roku piknik odbędzie się w piątek 16 października 2015r. o godzinie 18.00 w sali gimnastycznej Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Opatowie.

     Ideą całego wydarzenia będzie przedstawienie najważniejszych wartości w życiu każdego człowieka, za pomocą etiud teatralnych, które prezentować będzie Państwa dziecko. Po każdym spektaklu rodzice podzielą się własnymi refleksjami spisanymi na kartkach, które z pewnością dowartościują pracę występujących uczniów.

     Po występach rodzice, uczniowie i nauczyciele zostaną zaproszeni na poczęstunek.

     Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia do nas w piątek 16 października na kuponie zamieszczonym poniżej i oddanie go dziecku do poniedziałku. Dziękujemy.

                      

Dyrektor Gimnazjum w Opatowie /-/ Anna Synowiec

wraz z gronem pedagogicznym