Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Opatowie

główna
ogłoszenia
linki
kontakt
Czytaj więcej:  Triathlon Policyjny

2 czerwca br. w Mikorzynie odbyły się kolejne sportowe zmagania gimnazjalistów powiatu kępińskiego. Minitriathlon przygotowała Komenda Powiatowa Policji w Kępnie wspólnie z gospodarzami - Gimnazjum w Mikorzynie oraz przy wsparciu ośrodka „Mikora”.- W tym roku na starcie pojawiło się niemal 150 uczestników z całego powiatu kępińskiego, z roczników 2001, 2002 i 2003. Tradycyjnie już zawody przewidywały biegi oraz jazdę na rowerze.

Reprezentacja naszego gimnazjum: Patryk Haziak, Jacek Nawrot, Mateusz Pawnuk, Magdalena Skórecka, Kamil Lachor, Dominik Witkowski, Radosław Danielski, Karol Jerczyński, Magdalena Dyszlewska, Klaudia Górecka

Wyniki rywalizacji: drużynowo III miejsce

  Indywidualnie - Kajetan Feja II miejsce

 

Czytaj więcej: Finał Mistrzostw Wielkopolski w Drużynowych Biegach Przełajowych

W dniu 25.05.2017 w Żerkowie odbył się Finał Mistrzostw Wielkopolski w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Eryk Czyż, Kajetan Feja, Adrian Gawlik, Kamil Lachor, Przemysław Owczarek, Dominik Witkowski

zajęła X w klasyfikacji drużynowej

Czytaj więcej: Mistrzostwa Rejonu w Piłce Nożnej Chłopców

W dniu 19.05.2017 w Kaliszu odbyły się  Mistrzostwa Rejonu w Piłce Nożnej Chłopców.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kacper Blok, Radosław Danielski, Adrian Gawlik, Jakub Hillenberg, Krzysztof Idźczak, Patryk Jagieniak, Cezary Nawrot, Dawid Nawrot, Przemysław Owczarek, Amadeusz Rachel - zajęła III miejsce.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkoatletyce

W dniu 11.05,2017 reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnej Lekkoatletyce.

Wyniki rywalizacji:

I miejsce – Klaudia Pregiel (bieg 300m)

I miejsce – Amadeusz Rachel (bieg 2000m)

I miejsce - Filip Jeziorny (skok w dal)

II miejsce – Emil Nowak (skok w dal)

II miejsce - Przemysław Owczarek (bieg 1000m)

II miejsce – Daria Pregiel (bieg 600m)

III miejsce – Radosław Danielski (bieg 1000m)

III miejsce – sztafeta dziewcząt 4x100m -Anita Krzymińska, Danuta Jerczyńska, Marlena Skórecka, Daria Pogoda.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkoatletyce

Czytaj więcej: Piłka Nożna

W dniu 25.04.2017r. reprezentacja naszego gimnazjum zajęła I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w  Piłki Nożnej Chłopców.

Skład naszego zespołu: Kacper Blok, Przemysław Owczerek, Patryk Jagieniak, Amadeusz Rachel, Adrian Gawlik, Jakub Hillenberg, Jakub Kucharski, Wiktor Wojtasik, Cezary Nawrot, Dawid Nawrot, Dawid Rachel, Patryk Jagieniak, Radosław Danielski, Krzysztof Idźczak.