Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Opatowie

główna
ogłoszenia
linki
kontakt

Mistrzostwach Powiatu Kępińskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych- Gimnazjada 2015/2016


1 października 2015r. 22 uczniów naszego gimnazjum pod opieką p. Joanny Durlej i p. Danuty Musiały wzięło udział w Mistrzostwach Powiatu Kępińskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych- Gimnazjada 2015/2016, które odbyły się w Mielęcinie. Skład naszej drużyny prezentował się następująco:
Dziewczęta:
Karolina Pregiel, Milena Sieczka, Martyna Nycz, Klaudia Pregiel, Alicja Wiśniewska, Marlena Skórecka, Weronika Skiba, Weronika Owczarek, Klaudia Kosińska, Hanna Dyszlewska, Marta Nasiadek (R), Justyna Drozd (R),

Chłopcy:
Amadeusz Rachel, Wiktor Wojtasik, Jakub Hillenberg,Przemysław Owczarek, Filip Kucharski, Mateusz Sroka, Mikołaj Macioszczyk, Miłosz Konieczny, Bartosz Gibek, Daniel Jóźwiakowski

Po uroczystym otwarciu zawodów przystąpiliśmy do rywalizacji. Pierwsi na starcie stanęli uczniowie szkół podstawowych, a zaraz po nich gimnazjaliści.
Dziewczęta miały do pokonania 10x800 m. Po zaciętej walce nasze koleżanki zajęły czwarte miejsce. Po ich biegach przyszła kolej na chłopców, którzy biegali na dystansie 10x1000 m. I w tej konkurencji nie brakowało emocji. Nasi koledzy na mecie stawili się z drugim czasem czego serdecznie im gratulujemy.
Po zakończeniu konkurencji biegowych podczas ceremonii zakończenia odebraliśmy pamiątkowe dyplomy oraz medale. Powyższe zawody możemy zaliczyć do udanych. Każdy z zawodników dał z siebie wszystko za co im dziękujemy.
Jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !

/-Marta Nasiadek