Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Opatowie

główna
ogłoszenia
linki
kontakt

W dniu 03.12.2014r. w Luboniu k. Poznania odbył się Finał Województwa Wielkopolskiego

w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców w ramach XVI Gimnazjady  2014/2015r.

Organizatorem zawodów był Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska” oraz Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Ministerstwo Sportu i Turystyki. Patronat honorowy nad zawodami objęli – Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak oraz Wielkopolski Kurator Oświaty Elżbieta Walkowiak.


W kategorii chłopców do rywalizacji przystąpiło 12 szkół w tym Gimnazjum Opatów. Nasi  reprezentanci to drużyna  
w składzie: Kamil Derdak, Gracjan Siwik oraz  Paweł Skotnik. Zawody przeprowadzono w czterech grupach gdzie grano systemem „każdy z każdym”. Z potyczek grupowych do finałów awansowały po dwie drużyny. W ostatecznej klasyfikacji chłopcy uzyskali IX miejsce.

 

/-/Joanna Durlej