Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Opatowie

główna
ogłoszenia
linki
kontakt
b_245_0_16777215_00_images_joomgallery_details_2016_170_la_199_lekkoatletyka_20160617_1665120741.png

W dniu 11.05.2016r. odbyły się  zawody lekkoatletyczne szczebla powiatowego szkół gimnazjalnych. Na stadionie miejskim w Kępnie rywalizowała najsprawniejsza młodzież gimnazjalna ze wszystkich szkół powiatu. Zawody rozegrane zostały zgodnie z regulaminem SZS "Wielkopolska” w kilkunastu konkurencjach indywidualnych i w sztafetach 4x100m i w sztafecie szwedzkiej.

 

Naszą szkołę reprezentowali:

  • Dziewczęta:

Hanna Dyszlewska, Marta Nasiadek, Weronika Skiba, Ilona Wolna, Klaudia Kosińska, Julia Kucharska, Weronika Owczarek, Anita Krzymińska, Julia Morawiak, Martyna Nycz, Klaudia Pregiel, Daria Pregiel, Ewa Mierzchała

Chłopcy:

Tomasz Musiała, Miłosz Konieczny, Filip Kucharski, Amadeusz Rachel, Szymon Pawnuk, Daniel Jóźwiakowski, Radosław Danielski, Jakub Kucharski, Emilian Nowak, Eryk Stanikowski, Filip Jeziorny, Sławomir Wodzicki, Miłosz Obrzut, Dawid Szklarecki

 

Uzyskane miejsca:

  • - Amadeusz Rachel - bieg 2000m - miejsce I
  • - Tomasz Musiała - bieg 100m - III miejsce
  • - Marta Nasiadek - skok w dal - III miejsce
  • - Klaudia Pregiel - bieg 600m - I miejsce
  • -Sztafeta szwedzka w składzie: Daniel Jóźwiakowski, Miłosz Konieczny, Filip Kucharski, Sławomir Wodzicki - miejsce I